مجموعه ورست

درباره ما

مجموعه ورست

مجموعه ورست با ۱۷ سال سابقه واردات تجهيزات مهندسی , زمین شناسی و آزمايشگاه هاي زمین شناسی و پزشگی ، GPS /AVL ماکت (مولاژ)  و همچنين توليد كننده دستگاههاي مهندسی زمین شناسی و آزمایشگاهی از قبیل میکروسکوپ دانش اموزی ، میکروسکوپ دو چشمی ، میکروسکوپ سه چشمی ، دماسنج دیجیتال ، رطوبت سنج دیجیتال ، کمپاس برانتون ، کمپاس کلارک و … در ايران می باشد و با كادري مجرب به فعاليت با مراكز تحقيقاتي ، آموزشي و دانشگاههای سراسر ایران همت گمارده است .
اين مجموعه با بخش مشاوران خود در زمينه تجهيز و راه اندازي گروه های زمین شناسی مرکز تحقیقات گروه های آموزشی زمین شناسی و معدن همچنین دانشگاههای آزاد و دولتی سراسر کشور ,آزمايشگاههاي پزشگی ,خدمات كاملي را در جهت نيل به اهداف مشتریان محترم ارائه مينمايد . و با فراهم آوردن محصولات با کیفیت و دارای استاندارد های بین المللی سعی دارد در پیشرفت هر چه بیشتر سازمان ها و مراکز مذکور سهمی ایفا نماید.

هدف ما جلب رضایت مشتریان می باشد و شعار ما بر اصل کیفیت استوار است و به منظور رسیدن به این اهداف تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست چون شما لایق بهترین ها هستید.

ورست با بیش از ده سال تجربه در زمینه واردات ، معتبرترین عرضه کننده انواع لوازم مهندسی ، آزمایشگاهی ، پزشکی با مناسب ترین قیمت در ایران است